گروه شمس

شرکت شایگان محرک صنعت سدید با هدف تمرکز بر ارائه خدمات مهندسی و تامین تجهیزات و با عنایت به نیاز مبرم صنایع کشور به تجهیزات تخصصی و مطابق با استانداردهاي روز دنیا، صنایع بسیاري را تغذیه نموده است. این مجموعه با تکیه بر متخصصین مجرب و کارآمد خود و همچنین همکاري با شرکت هاي اروپایی و اخذ نمایندگی از برندهاي معتبر اروپایی و با توجه به داشتن دفتر فعال در کشور فرانسه – پاریس، قادر به ارائه خدمات مهندسی و تامین تجهیزات تخصصی مورد نیاز در صنایع مختلف اعم از نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و نیروگاهی را از مرحله دریافت مشخصات فنی اولیه تا تحویل کالا به کارفرمایان محترم می باشد.
این مجموعه بر آن است تا با تامین تجهیزات مورد نیاز در صنایع مختلف با کیفیت مناسب و قیمت بهینه، در کوتاهترین زمان نیازهاي مشتریان را برآورده نماید و همچنین در راستاي دستیابی به جایگاه بهتر جهت کسب سهم بیشتر و موثرتر در عرصه صنعت، بر اساس استانداردهاي به روز جهانی روند ارتقاء کیفی خدمات خود را به طور مستمر و پیوسته ادامه دهد. این شرکت در تمام سطوح سازمان در اندیشه مشتري بوده و همواره تعامل سازنده با مشتریان و کارفرمایان خود را حفظ می نماید.
Image

گروه شمس

خدمات ما

تجهیزات تخصصی
نفت و گاز
تجهیزات
کارخانجات فولادی
تجهیزات
صنعت پتروشیمی
تجهیزات تخصصی
آب و فاضلاب

با ما تماس بگیرید

گروه
شمس

این شرکت مفتخر است با در اختیار داشتن مجموعه اي توانمند و پویا و با هدف رفع نیاز واحدهاي مختلف صنعتی در زمینه تامین کالا، گامی محکم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان بردارد.

02126378442
09100033798

info@shamsgroupllc.com

تهران, خیابان پاسداران, نبش ضلع جنوب غربی چهار راه پاسداران